Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Top kvalita

Dárky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Výměny

Z Nerezové Oceli Včelařství Včelí Úl, Kuřák Kit Tepelný Štít Na Ochranu Škrabka Zařízení Sada Nářadí Včelařství Příslušenství 8 V 1

Z Nerezové Oceli Včelařství Včelí Úl, Kuřák Kit Tepelný Štít Na Ochranu Škrabka Zařízení Sada Nářadí Včelařství Příslušenství 8 V 1

sleva

    707.10 Kč 852.03 Kč
    • (0)

SKU: w1264

Štítky: včelí kouř, mravenčí gel, včelař rám držák, guchi včelí příslušenství, beekeep, úl včelí úl box, včelí úl, klec queen, včelařské nářadí, včelí úl, bee nástroj.

Specifikace:

  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: Včelařství Nástroje

Z nerezové Oceli Včelařství Včelí Úl, Kuřák Kit Tepelný Štít na Ochranu Škrabka Zařízení Sada Nářadí Včelařství Příslušenství 8 V 1 Lidé věděli, že kouř včely uklidňuje. Když se včely setkávají kouř, začnou vysávat zlato v případě, že budou muset opustit své hnízdo v důsledku požáru.

Včelí aben distend z medu, takže je méně ochotni použít své žihadlo.

Tento odolný úl, kuřák včely uklidňuje a pomáhá vám dostat se do své úly, když potřebujete provádět rutinní kontroly, sloučit kolonie a sklizeň medu.

Je vybaven tepelným štítem, aby se vaše ruce chladné. Montážní hák umožňuje zavěsit, když budete muset použít obě ruce.

Vyjímatelná, perforovaná základní deska s skládací stojany poskytuje dobré proudění vzduchu.To je skvělý kit naplněný essentials pro včelařství a pomůže vám k pokroku, se začleněním některých královna chytání a označení nástroje.

Kouření trávy, výška: 28cm

Včelí délka: 41,5 cm

Barva: stříbrná

Materiál: kov + plast

Obsah balení: 1* Kouřit trávu

1* škrabka

1* otevřené vidlice

1* včelí kartáč

1* voštinový rám

1* Královna Catcher

1* Královna Nástroje Marker

1* kolo inserter

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Můžete také rád