Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Top kvalita

Dárky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Výměny

10PCS Původní expanzní Tan Pro CHEVROLET - Cruze SONIC ORLANDO GMC CADILLAC, BUICK ENCORE REGAL VERANO 13598760 13502353

10PCS Původní expanzní Tan Pro CHEVROLET - Cruze SONIC ORLANDO GMC CADILLAC, BUICK ENCORE REGAL VERANO 13598760 13502353

sleva

  563.84 Kč
  • (2)

SKU: w190

Štítky: cement plísní, buick regal, CHEVROLET, aveo sonic, cruze multimediální, regal, orlando, gm chevrolet sonic příslušenství, chladící kapaliny expanzní nádrž, chevrolet kříž.

Specifikace:

 • Šířka Položky: 6
 • Položka Výška: 3
 • Výměnu Číslo Dílu: 13502353
 • Položka Délka: 6
 • Značka: gols
 • Typ Materiálu: Plastové cement
 • Speciální Funkce: Aby se zabránilo úniku vody
 • Země/Region Výroba: Čína
 • Výrobce Číslo Dílu: 13502353
 • Umístění na Vozidle: Nad vodní nádrží
 • Původ: KN(Původu)
 • Další Číslo Dílu: 13267650
 • Hmotnost Položky: 0.1KG

Dodávka-Manipulační čas:2 dny. -Prosím, dovolte 11 do 22 pracovních dnů, dodací lhůta vzhledem k dlouhé vzdálenosti. -Ujistěte se, že dodací adresu, kterou uvedete na pokladně .Nejsme zodpovědní za nedoručitelné adresy.

Vrácení a Výměna Politiku Všechny prodeje jsou konečné.Vrácení a Výměnu může být vydáno pouze na vadné položky nebo nesprávnou položku odesláno.Pouze výměna je povolena pro nesprávnou položku zakoupit, a zákazníci jsou zodpovědní za návrat přepravní náklady a následné nahrazení přepravní náklady.Náhradní položky budou zpracovány a odeslány po návratu a kontrole původní položky.

Poškozené Položky

Poškozené zboží zahrnuje položky, které jsou poškozené během přepravy.Pokud zásilka dorazí na vaše dveře se zjevným poškozením během přepravy, prosím, odmítnout zásilku.Pokud budete akceptovat dodání a pak zjistíte poškození během přepravy, prosím, uložte všechny obalové materiály a papíry a kontaktujte nás ihned.Digitální fotografie budou povinné pro všechny případy.

Vadné nebo Nesprávné Položky Odeslány

- Pokud zboží chcete vrátit, je nefunkční, ale nemá žádné zjevné poškození, je považováno za vadné.Pokud obdržíte vadné nebo nesprávné položky, prosím, uložte všechny obalové materiály a papíry, a ihned kontaktujte nás s číslo položky, ebay ID a popis vady do 7 dnů po dni, balíček dorazil, a zpracujeme vaši žádost okamžitě.Náhradní položky budou zpracovány a odeslány po návratu a kontrole původní položky.

Žádné Nároky budou přijímány po 7 dnech.Digitální fotografie jsou vyžadovány pro všechny případy vadné položky.

- Vrácené zboží musí být v původním obalu a nepoužité stav, nebo budou odmítnuty a zaslány zpět k vám.Neváhejte nás kontaktovat s případnými dotazy.

O naše auto díly společnosti, O našich auto díly společnosti

V roce 2002 jsme začali naše podnikání jako Guangzhou, Ltd v Číně, Od té doby jsme byli sloužící auto na trhu s širokou škálu automobilových produktů a příslušenství.Jsme v současné době několik významných distributorů a prodejců dodávající produkty do Spojených Států, Německa, Mexika, Austrálie, Hong Kong a Čína.Naše továrna vyhledá v Číně, sídlo je V Německu..

Patent a Copyright Drahý patent nebo logo držitele, prosím, kontaktujte nás pro jakékoliv pochybnosti o kopii nebo patent, budeme odpověď vás rychle a sundat výpis okamžitě a diskutovat s vámi.Prosím, nekupujte položky, které budete mít pochybnosti o tom výše.

Pokud chcete velké množství našich produktů, prosím neváhejte nás kontaktovat, pak bychom mohli dát slevu podle hlavní případ.

Děkuji vám za vaše podnikání!

Anatoliy Foris

  5
2020-11-18

Excellent Product

Holly 426

  5
2020-12-18

Delivery was very fast and the product is original of very good quality

Můžete také rád