Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Top kvalita

Dárky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Výměny

S25S MVXNR/MVXNL16 Nudný Bar Vnitřní Soustružení Držák,95Deg CNC Řezací nástroje s Vyměnitelnou vrtací tyče pro VNMG1604 Soustruh toolholder

S25S MVXNR/MVXNL16 Nudný Bar Vnitřní Soustružení Držák,95Deg CNC Řezací nástroje s Vyměnitelnou vrtací tyče pro VNMG1604 Soustruh toolholder

Obráběcí Stroje A Příslušenství

    175.21 Kč 239.95 Kč
    • (0)

SKU: w28

Štítky: diamond soustruh nástroj, mvjnr, vnmg160408, vnmg, nástroj otočit, zcc ct, hlavní, cnc vložit, příslušenství soustruh, vnmg160404.

Specifikace:

  • Použití: Vnitřní Soustružení Nástroj
  • Značka: laza cnc
  • Materiál: 40 Crmo
  • Tvrdost: 47HRC
  • Povlak: bez
  • Číslo Modelu: S25S-MVXNR/L16

Koupit Vložky z:

S25S-MVXNR/L16 Vnitřní Soustružení Držák

CNC Řezací nástroje s Vyměnitelnou vrtací tyče, Kolenem Pravé straně

95 ° CNC Soustruhu Soustružení, řezné nástroje, držáky

Popis:

1.Model No.:S25S-MVXNR/L16

2.Velikost:Dia 25 mm*250 mm délka

3.Stupeň: 95°

4.Vložit: VNMG160404/08 (Ne včetně)

5. Směr: na Pravé straně

Vlastnosti produktu:

1.L2,L3 klíč,CTM511.HL2414 Upínací a ML0625 Šroub součástí, Soustružení cabide vložka není v ceně.

2.Pevné upnutí, Vysoká přesnost

3.Dobrá houževnatost a tvrdost, ukázat dokonalé obrábění účinek.

4.Použití pro soustružení, kopírování, otáčení a čelí, je vhodný pro řezné kapaliny. Používá se na soustružení soustruh.

5.To může snížit nástroj pro broušení náklady a zlepšit účinnost řezání. Zvyšují lesk povrchu řezných kusů

Pokud máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte nás

Související pojmy:

Náklad:

1.Hongkong post mail:

Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme odeslání zboží do 3 dnů, jakmile vaše platba je dokončena tím, Hongkong post mail,který je rychlý a bezpečný, pak China post.

2.DHL/FedEx/UPS/DPEX/TNT Express

Pokud je vaše objednávka nad 2.0 kg ,budeme dělat dodání DHL/UPS/TNT/FedEx....

Nemáme uarantee dodací lhůty na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

Vrací:

Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Záruka A Údržba:

Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.

Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.

Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

Zpětná vazba:

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Můžete také rád