Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Top kvalita

Dárky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Výměny

Palivové Čerpadlo Dodání Tank Sender Klíč Nástroj pro Odstranění pro Toyota Lexus

Palivové Čerpadlo Dodání Tank Sender Klíč Nástroj pro Odstranění pro Toyota Lexus

sleva

    869.57 Kč 945.16 Kč
    • (0)

SKU: w303

Štítky: palivové čerpadlo klíč, gm palivové čerpadlo nástroj pro odstranění, ruční nástroj, hliníková palivová nádrž, vnitřní skluzu, palivové nádrže nástroj, gasolin tank, palivové čerpadlo toyota, lexus gs 3 zadní, sada nástroj.

Specifikace:

  • Vhodné Pro: Pro Lexus, Toyota
  • Původ: KN(Původu)
  • barva: černá /stříbrná v náhodném
  • stav: Nové
  • Loď Z: Čína

FUEL TANK SENDER INSTALACE / ODSTRANĚNÍ NÁSTROJ 9 slot design s 173 milimetrů vnější průměr Použitelné pro: mnoho Toyota & Lexus vozidla od roku 2004 a do položky je malován v barvě stříbrné nebo černé. různé barvy jsou odesílány ramdomly Pokud si objednáte více než 10 kusů, Pls, neváhejte a kontaktujte nás;

Doufám, že můžeme být nejlepší služby pro vás!

Máme loď naše nástroje do celého světa. Obecně platí, že položky budou odeslány do 3 pracovních dnů po zúčtované platby přijímány. Prosím zkontrolujte vaši adresu,nejsme zodpovědní za jakékoliv dodávky z důvodu nesprávné nebo nedoručitelné adresy.

Pokud budete muset zaplatit celní poplatky,

je to vaše povinnost, aby své vlastní zemi, kupující by měl pochopit tuto situaci

Snažíme se co nejlépe sloužit našim každému zákazníkovi to nejlepší, co můžeme. Všechny položky budou pečlivě zkontrolovat a balené v dobrém stavu. Nabízíme 3 dny mrtvý na příjezdu náhradní záruka od data přijetí. Kupující nese návrat expediční poplatek, a budeme mailem na výměnu na naše náklady po obdržení vrácené položky. Výměna nebo náhrada bude vydána na přijaté položky.

Jsme závislí na naší spokojenosti zákazníků uspět. Proto, vaše zpětná vazba je pro nás extrémně důležité. Pokud jste spokojeni s našimi položek, Prosím, nechte nás všech 5 hvězdičky aktivní zpětnou vazbu. Kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní neutrální zpětnou vazbu. Rádi bychom s vámi spolupracovat na řešení jakéhokoli problému.

Můžete také rád