Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Top kvalita

Dárky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Výměny

Vánoční Dekor Světle Santa LED Mobilní Zvonkohry IP65 Vodotěsný Venkovní Solární Světla, Auto-sensing Na Zahradní Terasu, Trávník

Vánoční Dekor Světle Santa LED Mobilní Zvonkohry IP65 Vodotěsný Venkovní Solární Světla, Auto-sensing Na Zahradní Terasu, Trávník

Home Decor

    73.93 Kč 123.21 Kč
    • (0)

SKU: w4

Štítky: solární větrné zvonkohry lampy, vintage dekorace terasa, dekorace terasa rostlin, podvazky a sexy punčochy pro ženy, zahradní lampa, sluneční světlo, vítr zvonkohra měsíc, terasa dekorace diy, zahradní venkovní, solární větrné zvonkohry světlo, solární osvětlené zvonkohry.

Specifikace:

  • Styl: Americký Styl
  • Původ: KN(Původu)
  • Téma: lidé
  • Materiál: Plastové

Vánoční Dekor Světle Santa LED Mobilní Zvonkohry IP65 Vodotěsný Venkovní Solární Světla, Auto-sensing Na Zahradní Terasu, Trávník

Bullet Body: 1、Vysoce kvalitní Materiály: větrné zvonkohry světlo je vyrobeno z vysoce kvalitní ABS a PVC materiálů, IP65 vodotěsný, a má dobrou anti-fading efekt.

2、Greta pro Vánoční Výzdobu: světlo je skvělá pro Vánoční výzdobu s 6 LED světla.

3、Solární Větrné Zvonkohry: vítr chime je postaven do úsvitu senzor za soumraku, který může automaticky nabíjet sluneční energií po dobu nejméně 8 hodin na slunci, a pracovat v režimu blesku v noci.

4、Auto-sensing Funkce: světlo se automaticky vypne, když je denní, a to se automaticky zapne, když je na noční.

5、Široký Aplikace: Přidat teplo a okouzlující atmosféru do vaší zahrady, terasa, trávník, veranda, brány, oplocení a zahradu.

Vlastnosti:

Vysoce kvalitní Materiály: větrné zvonkohry světlo je vyrobeno z vysoce kvalitní ABS a PVC materiálů, IP65 vodotěsný, a má dobrou anti-fading efekt.

Greta pro Vánoční Výzdobu: světlo je skvělá pro Vánoční výzdobu s 6 LED světla.

Solární Větrné Zvonkohry: vítr chime je postaven do úsvitu senzor za soumraku, který může automaticky nabíjet sluneční energií po dobu nejméně 8 hodin na slunci, a pracovat v režimu blesku v noci.

Auto-sensing Funkce: světlo se automaticky vypne, když je denní, a to se automaticky zapne, když je na noční.

Široké využití: Přidat teplo a okouzlující atmosféru do vaší zahrady, terasa, trávník, veranda, brány, oplocení a zahradu.

Specifikace:

Název: Solární Větrné Zvonkohry Světlo

Materiál: ABS plast+PVC

Velikost: cca 80*12.5 cm/31.50*4,92 v, jak je znázorněno na obrázku

Velikost balení: o 13*13*8.5 cm/5.12*5.12*3.35 v

Baterie: 1.2 V 600mah (AA, Ni-MH)

Spínač: ON/OFF (Pod panelem)

Doba nabíjení: 8 hodin na přímém slunečním světle prostředí (založené na povětrnostních podmínkách, čas nabíjení a polohy slunce)

Pracovní Doba: 8 hodin plně nabitá

Solární Panel: Polykrystalický Solární Panel

Vodotěsné Hodnocení: IP65

Balení Seznam:

1 x Solární Větrné Zvonkohry Světlo

(Pouze výše obsahu obalů, ostatní produkty nejsou zahrnuty.)

Poznámky:

1. Vzhledem k rozdílům ve vybavení kamery, intenzitou světla a zobrazení obrazovky, barvu položky mohou být mírně odlišné od toho, které je znázorněno na obrázcích.

2. Vzhledem k ruční měření, prosím, aby odchylka 0.1-2 cm.

3. Světlo-emitující době produkt je založen na povětrnostních podmínkách, čas nabíjení a pozici slunce, a tak se snaží pověsit produkt na místě, kde to může být plně vystaven slunci.

Můžete také rád