Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Top kvalita

Dárky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Výměny

AUTOOL SDT208 Auto Potrubí Kouře Detektor Úniku Automotive Detekce Úniku Vzduchu EVAP Režimu 12 24V Vozidla Výfukový Systém Chlazení

AUTOOL SDT208 Auto Potrubí Kouře Detektor Úniku Automotive Detekce Úniku Vzduchu EVAP Režimu 12 24V Vozidla Výfukový Systém Chlazení

sleva

  8 749.98 Kč 10 937.47 Kč
  • (2)

SKU: w414

Štítky: tabulka svářeče, c100, autool kouř, caterpillar platformy, výfuk, auto výfukové, výfukové potrubí, tabák, linea auto výfuk, auto výfukové potrubí.

Specifikace:

 • Původ: KN(Původu)
 • Moc: W
 • Hmotnost Položky: 8kg
 • Položka Výška: 21cm
 • Verze Softwaru: NA
 • Položka Délka: 45cm
 • Verze Hardwaru: NA
 • Typ Materiálu: NA
 • Šířka Položky: 38cm
 • Napětí: DC 12V/ 24V
 • Název Modelu: SDT-208
 • Značka: autool

Popis:

AUTOOL SDT208 Auto Kouře Detektor Úniku EVAP System Tester—úžasně profesionální auto potrubí Únik Kouře Tester, v souladu s technickou specifikací vozu opravna EVAP test. SDT208 výrazně zvyšuje účinnost a pomáhá nám najít úniky z auta a motocykly na našem potrubního systému během několika minut, rychle a přesně, jako EVAP System Test、Systém Sání Test、Výfukové Systémy Test、Chladicí Systém Test, Turbo Testování Systému, Klikové skříně test systému,Auto Těsnění Test, Různé Tvarovky Test.

Jak to udělat zkouška těsnosti?

1. Naplňte 10 ml dětský olej k detektoru poprvé. Otevřete kryt motoru a pověsit detektor v krytu. 2. Otevřete potrubí, které musí být připojena k detektoru a získejte přístup k adaptéru. 3. Připojte detektor s DC12V baterie, zapněte spínač a detektor začne pracovat 4. Asi 30s, potrubí bude plná kouře. Zkontrolujte únik bodů. Prosím, používejte hlavu lampu, pokud je to nutné.

AUTOOL SDT 208 Auto Kouře Detektor Úniku Vlastnosti:

[ Profesionální EVAP Detekce ]: V souladu s technickými požadavky auto opravna EVAP test. Na SDT208 dokáže detekovat malé unikat otvory až 0,5 mm a má držet-omezit tlak na ochranu funkce v systému EVAP režimu, tak, aby chránit vozidlo potrubí před poškozením. [ Unikátní Design ]: SDT208 je vybaven dvěma moduly řízení tlaku, respektive,Standardní Režim a REGENERACE Režimu. A dva nezávislé spínače (Vzduch A Kouř), které mohou být použity pro široký rozsah detekce úniku potřebuje. Pokud se tři měřidla obsahuje Hladiny Oleje, Průtok Vzduchu A Tlak Vzduchu pro přesné zobrazení dat. [ Širokou Škálu Použití ]: To podporuje 12V/24V auto baterie. Pro detekci úniku z potrubí, systémy na auta, motocykly, sněžné skútry, terénní vozidla, Čtyřkolky, lehké nákladní automobily, lodě a motorové čluny. Vhodné pro všechny modely automobilů. [ Provozu ]: SDT208 vlastní ochranu při vysokých teplotách a podržte -mezní tlak. Během operace, když zařízení snímá teplotu. nad 75°C, napájení bude automaticky vypnuto. Pokud tlak vzduchu překročí Standardní režim (35psi) /EVAP režimu (10psi), vzduchové čerpadlo přestane pracovat. Toto účinně zajišťuje bezpečnost obsluhy a zařízení. [ ZÁRUKA 3 roky ]:Za škody způsobené non-lidské faktory, slibujeme, že budeme znovu odeslat dílů zdarma do 3 let. Pro všechny potřeby, jste srdečně vítáni, aby nás kontaktovat a my se dostat zpět k vám co NEJDŘÍVE do 24 hodin.

Pozor:

1. Standardní Režim a REGENERACE Režimu nemohou být zapnuty současně. 2. Při použití této AUTOOL SDT208 Auto Kouře Detektor Úniku EVAP Systém Tester poprvé, naplňte 10ml oleje . Prosím, buďte opatrní, aby nedošlo k mimo tento rozsah. 3. Zkušební kapalina : jak tekutý parafín a dětský olej jsou OK. 4. Čerstvý olej může být naplněn pouze tehdy, když se kouř dostane tenký, a to nemůže být naplněna více než 20 ml každé době. 5. Před naplněním čerstvým olejem, prosím vylít nechal olej v detektoru a vyměňte detektor olej pravidelně. 6. Během procesu detekce úniku, prosím, drž se dál od kouře citlivé části. 7. Nespouštějte detektor více než 8 minut nepřetržitě. Je třeba interval odpočinku. 8.Detektor má smart protector,během provozu, když zařízení snímá teplotu. nad 75°C, napájení bude automaticky vypnuto. 9. Kulaté části tento detektor má teplotu, prosím, buďte opatrní, aby se zabránilo popálení. 10. Pokud zkoušku potrubí musí být odpojen ve středu, prosím zajistěte na druhé straně s gumovou stopple.

Obsah Balení:

1ks * AUTOOL SDT208 Auto Kouře Detektor Úniku EVAP Systém Tester Hlavní Jednotka 1ks * Gumové Připojení Části 1sets * Tvrdé Pryže Hadice Plug (s pořadovým specifikace) 1sets * Měkké Gumové Hadice Plug (s pořadovým specifikace) 1ks * Standardní Kužel Adaptér 1ks * Univerzální Airbag Adaptér 1ks * Napájecí Kabel Svorku 1ks * Ventil Hlavní Klíč 1ks * Test Olej Doplňte Láhev(olej není součástí balení) 1ks * EVAP Speciální Konektor 1ks * Kouř Hadice 1ks * Uživatelská Příručka

B Andrew30

  5
2020-10-07

works great realy happy with this device

Irastaros

  5
2020-09-22

Fast shipping. Helpfull seller.

Můžete také rád