Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Top kvalita

Dárky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Výměny

2018 Nový Typ Generátoru Regulátor Otáček Esd5500E Speed Controller Module Esd Speed Control Board

2018 Nový Typ Generátoru Regulátor Otáček Esd5500E Speed Controller Module Esd Speed Control Board

Elektrických Zařízení & Dodávky

    854.74 Kč 1 187.20 Kč
    • (1)

SKU: w527

Štítky: baterie po terminálu, spotřebič kryt, dieselový motor guvernér, regulátor rychlosti 5500e, hood reflektor, regulátor otáček esd5500e, magnetický senzor esd5500e, anti-statické gumové, generátor regulátor otáček, rychlost řídící jednotky esd 5500e.

Specifikace:

  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: ESD5500
  • Materiál: Kovové

Číslo modelu:ESD5500

Stav:NOVÝ

Výkon:Vynikající

barva:Foto Barevné

Materiál:kov

Obsah Balení:

1 * Generátor příslušenství guvernér

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

O Dropshipping 1) přijímáme dropshipping, máme mnoho zkušeností v dropshiping a nebude se dát nějaké reklamy a materiálů v pořadí. 2) přijímáme CSV souboru (Soubor aplikace Excel) do rukojeti, aby pro hromadné objednávky. Budete jen muset zaplatit za jednu objednávku na www.h2sport.cz. Budeme vyřizování vašich objednávek accoring na soubor aplikace excel. můžete nám poslat CSV souboru, který všechny kontakty customerrsquos informace (Jméno, Email, celá adresa etchellip) a informace o objednávce( barva, množství). Nabízím celkovou cenu. Stačí umístit jednu objednávku na www.h2sport.cz, poté, co budete platit za to. Budeme nahrát váš soubor do našeho systému a vyřizování vašich objednávek ruční dle vašeho souboru. Poté, co jsme loď z objednávky, pošlu zpět CSV soubor s sledovací kódy.

Můžete také rád