Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Top kvalita

Dárky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Výměny

Arcade Herní Deska 161 v 1 CBOX MVS SNK NEOGEO CMVS základní Deska na Jamma Převodník USB SS SNK Gamepad Joypad Rozhraní SQ Arcade

Arcade Herní Deska 161 v 1 CBOX MVS SNK NEOGEO CMVS základní Deska na Jamma Převodník USB SS SNK Gamepad Joypad Rozhraní SQ Arcade

sleva

  6 682.56 Kč
  • (2)

SKU: w616

Štítky: aes neo geo, neogeo, montáž pc, cbox jamma, jamma multi hra pcb, akceptor, programovatelné arcade pcb, arcad, držák z nerezové oceli, tyč řízení arcade.

Specifikace:

 • Plug Typ: EU Plug
 • Číslo Modelu: SNK desce
 • Věk: >3 Roky
 • Typ: Coin Pusher
 • Původ: KN(Původu)

Nejnovější Verze SNK CBOX NEO GEO MVS základní Desky, kazety Jamma Herní Deska Super Converter USB SS SNK Gamepad Joypad Rozhraní

S více funkcemi

můžete vložit mvs kazety

podporuje snk deck series

cps série

IGS pgm série

Caijing série

Toyo série

Raiden série, atd.

různé arkádové substráty a paluby, takže můžete hrát, zcela nezávislý konstrukce bez Jakýchkoli zásahů problémy!

Vzhled je aktualizován, znovu, aby se více krásné a high-end, hotový výrobek úrovni, shromažďování a ovládání hry jsou správné, a tři druhy granátů jsou zdarma vybrat.

Výkon úvod:

1. Stereo výstup vestavěný zesilovač, zvuk je již příliš malé a více perfektní.

2. Pokud BIOS je aktualizován na verzi 3.3, při bootování BIOS obrazovky (vložte kartu), stiskněte SNK zvládnout ABC pro vstup do nastavení systému BIOS. Stiskněte BCD pro vstup do nastavovacího režimu pro nastavení obtížnosti, atd. To není složité zjistit sami. Ve hře, můžete také stiskněte tlačítko start + mince tlačítko pro vyvolání menu, vyberte cheat funkce a reset.

3. Napájení používá konvenční 12v vstupní polarity ochrany, a to není strach z problémů, například připojením a špatným připojením. Duální napájení, design mvs a externí napájení jsou nezávislé napájecí zdroje, které nejsou v rozporu s navzájem. Maximální proud z vnějšího jamma high-power design může dosáhnout 10A a napětí 5V může být upravena tak, aby snadno čelit různé substráty, s -5v výstup, kompatibilní s různými staré substráty.

4. Plná konfigurace design, více video výstupní rozhraní: AV/S terminál/barevný rozdíl složky YCBCR/RGBS všechny původní signál bez jakéhokoli zpoždění a další problémy jsou původní, může být připojen k TV/barevný monitor a další projevy, AV účinek není dobré a není doporučeno.

5. Na jamma kabel může být připojen k různé arkádové substráty a paluby, s tlačítky zdarma funkce nastavení a funkci nepřetržitého snímání, atd. Pokud potřebujete zvýšit pozici na obrazovce nastavení funkce, budete muset přidat 100 juanů. Všimněte si, že mvs hostitel nemá žádné volné funkce nastavení, a má funkci nepřetržitého snímání. Stiskněte (tlačítko start + dolů + tlačítko 1-6 střílet nepřetržitě (provoz zase zavřít).

6. snk/ss Saturn rukojeti duální rozhraní design, můžete použít rukojeť nebo joystickem, můžete si také vytvořit svůj vlastní kliku nebo joystick. Konfigurace: host, napájení 12v, av line, barevný rozdíl line, s line terminálu, jamma připojení line. Neváhejte se jako držitelů karet omezen, další snímky jsou označeny

pokud máte jakékoliv dotazy, prosím zanechte vzkaz, děkuji!

Další obrázky:

Reannen1

  5
2020-12-16

There is a problem but the seller was professional and serious.

Alkris143

  5
2020-12-09

excellent packaging, very good product, be aware of the customs!

Můžete také rád