Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Top kvalita

Dárky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Výměny

40 Ks 1 palec (25mm) Abrazivní Leštění Leštění dvojkolí Pro Dremel Rotační Nástroj

40 Ks 1 palec (25mm) Abrazivní Leštění Leštění dvojkolí Pro Dremel Rotační Nástroj

Elektrické Nářadí

    234.72 Kč
    • (0)

SKU: w952

Štítky: elektrické vrtačky elektrické nářadí, příslušenství, flexibilní hřídel nástroj, pro dremel sada, mosaz vrták, korek vrták, bush vrták, vrták flex, 60 mm vrták, 38 mm vrták, flex hřídel nástroj.

Specifikace:

  • Značka: Xzante
  • Certifikace: NIC
  • Původ: KN(Původu)

OPRAVY PROMÁČKNUTÍ - Buff kola umožní dosáhnout hladký, rovnoměrný povrch a přizpůsobivost na nepravidelné povrchy s minimální rozmazání. Skvělé pro všechny druhy detailní práce v obou tvrdé a křehké materiály.

POHODLNÉ A PRAKTICKÉ - Malé kolo buffing je efektivní leštění nástroj kovových a nekovových materiálů v malém prostoru rzi, odhrotování a leštění povrchu, vysoká účinnost, nízké náklady.

ŠIROCE APLIKACE - Fit pro vaše leštění je třeba, tyto polské kola jsou vhodná pro kovové povrchové čištění, broušení, utírání prachu, odstraňování otřepů, leštění, odstraňování zbytků, odstraňování oxidů, Zatím to jsou skvělé pro leštění šperků nebo jiných kovových práci používá. mohou být použity s dremel nástroje, vhodné pro rotay nástroje, brusky atd.

Používá se pro leštění všech druhů kovů a šperků. Snadno odstranit zakalit z mosazi.Široce používány v mikro-elektronických zařízení, a další průmyslová odvětví. Skvělé pro auto podrobně a obnovení dveře & okno hardware.

To může zlepšit kvalitu kov kámen materiál, a to je důležitou součástí procesu obrábění. Lehké broušení a odstranění zakalit, fit pro vaše leštění potřebovat.To je efektivní leštění nástroj kovových a nekovových materiálů v malém prostoru rzi, odhrotování a leštění povrchu.Vhodné pro většinu železných a neželezných kovů, litiny, svařovaných spojů, nýtů, rez, kámen, sklo.

Materiál: nylon

Barva: Černá + hnědá + zelená + červená

O zrnitosti:

Hnědé 120Grit

Zelená 180Grit

Červené 320Grit

Černá 400Grit

Průměr dříku: 3 mm/ 1/8 palce

Průměr kartáče: 25 mm/ 1 palec

Délka: 46 mm/ 1.8 inch

Množství: 40 kusů, každý kamínek, 10 ks.

Pro použití s Dremel, Chicago, Řemeslník a další Rotační Nástroje, které používají 1/8-Palce dříku velikost.

Balení obsahuje:

1 * (40 ks) 1/8 palce (3 mm) Leštění Kola Soupravy

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Můžete také rád