H2 reference přímo od sportovců


Sportovci využívají molekulární vodík. Zajímavý projekt spuštěn v mládežnickém fotbale ve Frýdku Místku. Molekulární vodík a vodíkové produkty pomáhají sportovcům zvýšit výkonnost, snížit únavu, urychlit regeneraci. 

Je již dokázáno, že molekulární vodík má pozitivní vliv na zvýšení výkonnosti a urychlení regenerace sportovců. O jeho účinku na sportovce hovoří Doc. PhDr. Michal Botek, Ph.D. z katedry tělesné kultury UP Olomouc.   

Poslechněte si nejnovější zkušenosti s molekulárním vodíkem od mnohonásobného mistra České republiky v plavání, českého reprezentanta a olympionika Květoslava Svobody. 

Extraligoví hokejisté mistrovského týmu HC Oceláři Třinec vyzkoušeli sílu molekulárního vodíku v tabletách a podělili se o své pozitivní zkušenosti.

Co na molekulární vodík říká Milan Procházka - bývalý špičkový extraligový útočník Pardubic, Znojemských Orlů a Karlových Varů, vítěz hokejové extraligy, který nahlédl i do českého národního týmu. 

Extraligový hokejista a skvělý obránce HC Olomouc Tomáš Dujsík o své zkušenosti s molekulárním vodíkem.

Martin Altrichter - dvojnásobný vítěz hokejové extraligy a dnes majitel Merkur Ice Arény, hokejového a krasobruslařského klubu doporučuje účinky molekulárního vodíku ve sportu.

Zkušenosti s vodíkovými tabletami ze sportu 

Nejnovější poznatky využití molekulárního vodíku z praxe v léčebných lázních

H2 v tisku


Článek - červenec 2020

Molekulární vodík pomáhá sportovcům. Zajímavý projekt spuštěn v mládežnickém fotbale ve Frýdku Místku. Vodíkové produkty pomáhají sportovcům zvýšit výkonnost, snížit únavu, urychlit regeneraci. 

Článek z časopisu Liečitel - duben 2020

Článek z časopisu Seniorka - prosinec 2019

Článek z magazínu Futbal - září 2019 

Článek z časopisu Liečitel - září 2019

Článek v magazínu Patriot - září 2019

Článek z časopisu Seniorka - červen 2019

Článek z časopisu Liečitel - duben 2019 

Článek z časopisu Liečitel - únor 2019

Článek z časopisu Liečitel - leden 2019

Článek z časopisu Regenerace - říjen 2018

H2 v médiích

Facebook