Recenze molekulární vodík  

Osobní zkušenost

Osobní zkušenost jak vyzrát na únavu při sportu a zlepšit kondici

Tato recenze není žádným lékařským doporučením, ale jen mou osobní zkušeností s molekulárním vodíkem.

Jak to vše začalo? 

Každý stárne, ale poslední dobou nějak rychleji ty roky přibývají. Celý život jsem sportovec a nechci se s tím smířit. Celé generace hledají lék na mládí a dlouhověkost. Že by utopie? Přemýšlel jsem již nějakou dobu, jak ve svém věku podpořit své tělo, co nejrychleji zregenerovat, zvýšit výkon a posílit imunitu.

Před pár lety jsem viděl na programu české televize dokument BBC na toto téma. Vzbudil moji zvědavost. Pokud si najdete 20 minut svého času, dejte si kávičku a mrkněte i Vy na dokument, který mě tehdy zaujal.

Antioxidanty jsou často zmiňovány v souvislosti s dobrým zdravím a s prevencí před nemocemi. Přípravků antioxidantů jsem vyzkoušel již hodně, s výbornými i méně významnými účinky, takže vím, co mému tělu poskytly. Kolik se již takových "zázračných" produktů v posledních letech objevilo? Výrobků slibujících zlepšení výkonu a urychlení regenerace je mnoho, ale často to jsou jen reklamní triky. Ale nejsilnější antioxidant na světě jsem však ještě nevyzkoušel, takže moje zvědavost zvítězila.

A shodou náhod jsem se seznámil již před 6 lety s molekulárním vodíkem ve formě amerických produktů v tabletách, které vyvinul a patentoval mezinárodně uznávaný vědec prof. Dušan Miljkovič, jehož účinnost byla podložena mnoha vědeckými studiemi a recenzemi některých amerických sportovců, u nichž se užívání molekulárního vodíku pozitivně odrazilo na jejich výkonech.

Ve sportu platí, že každý sportovec chce být první a nejlepší. A to je i vodík - je první v Mendělejovově tabulce prvků a dle výzkumů nejsilnější antioxidant na světě. Likviduje tak pro naše zdraví nebezpečné volné radikály a díky nejmenší velikosti ze všech se H2 molekuly dostanou do všech buněk v těle, jako u žádného jiného antioxidantu. To mne oslovilo.

Jako každého mne zajímala osobní zkušenost s novým produktem. A tak jsem začal brát dvě tablety ráno, dvě tablety během dne a dvě tablety večer. Co se odehrávalo, jsem začal dokumentovat. K mému údivu se účinky dostavily během týdne a já cítil v těle neskutečnou energii a pocit rychlé regenerace. Tělo jako by fungovalo na maximum. Pokud jsem cítil, že velkou zátěž tělo začíná vnímat negativně, jen jsem dle momentální potřeby zvýšil dávku. A to je právě výhoda, neboť každý nejlépe pozná, kdy tělo potřebuje pomoci a dávkování si upraví dle potřeby. Vodík nemá žádné negativní účinky v jakémkoliv množství. A tak mi vodík stále dodává potřebnou energii a vitalitu.

Pořád nemohu uvěřit, jak dobře a rychle vodík zabírá. Vloňském roce Prof. Miljkovič přišel s vylepšenými a jedinečnými vodíkovými produkty RealH2 a Hydrogen Power, tak jsem neváhal a tyto produkty pravidelně používám. Tím spíše, že produkty jsou registrovány v databázi EU vedené ministerstvem zdravotnictví, což zvyšuje jejich důvěryhodnost. 

Moje práce tenisového trenéra je fyzicky velmi náročná a tím, že rychleji moje svaly regenerují, zvládám i více celodenní zátěže s minimální únavou. Co je psáno o produktu, že odstraňuje laktát neboli kyselinu mléčnou ze svalů, bude určitě pravda. Svaly se mi odměňují připraveností na všechny sportovní aktivity, které dělám rád. Molekulární vodík mi pomáhá i při lyžování, turistice nebo cykloturistice. Během těchto až celotýdenních aktivit nepotřebuji dělat odpočinkové pauzy jako dříve, i když jsem byl mladší. Funguje to jako za mlada.

Je to pro mne takový "doping", ale jen v mé hlavě, neboť samozřejmě produkty prošly testováním v oficiální antidopingové laboratoři a splňují podmínku zdraví sportovce na základě výsledků antidopingového testu.

To, že molekulární vodík funguje, jsem si na sobě ověřil. Vždy záleží na osobní zkušenosti a ne jen doporučení ostatních. Teď vím, že když jej někomu doporučím já sám, tak si za tím stojím, neboť této metodě věřím. Přesto však jsem byl velice překvapen, když si i moji tréninkoví "soupeři" všimli, že po několika hodinovém tréninku nevypadám unaven a běhám na kurtě jak "motorová myš". A já se i tak cítím. "Svalovici", kterou zná každý sportovec po nadměrném zatížení, najednou neznám. Ověřil jsem si, že urychluje i dobu rekonvalescence po zraněních i nemocích.

Nikdy mne nenapadlo, že budu psát o něčem takovém, ale výsledky mne doslova ohromily. A tak se musím podělit o mých zkušenostech i s ostatními, kteří mají rádi sport a provozují jej aktivně, i jen pro dobrý pocit a zdraví.

Po těchto velmi pozitivních zkušenostech jsem se stal pravidelným uživatelem vodíkových produktů, začal jsem se vzdělávat v problematice zdraví a vodíkové terapie. Současně nabízím tyto produkty k prodeji.

Nakoupit můžete online v klidu domova a do 3 dnů jsou produkty u vás:

Chcete vodíkové produkty vyzkoušet za zvýhodněnou cenu? 

Kontaktujte mne.

Jsem rád, že jsem se s vodíkem seznámil a ten se projevil pozitivně na mém zdraví a kondici. Nikdy bych nevěřil, že se mohu fyzicky vrátit o mnoho let zpět a obrazně řečeno objevit elixír mládí, jak jsem to viděl již ve zmíněném dokumentu BBC. 

Proto jej mohu s klidným svědomím doporučit všem, kteří sportují nejen profesionálně, ale i rekreačně, nebo mají pocit, že jim ubývá sil.

Pokud budete chtít více informací, rád se s vámi o ně podělím.