H2 produkty a sport

Pro sportovce je nejdůležitějším kritériem maximální výkon a hlavně schopnost jej podávat opakovaně.
Proto sportovec potřebuje kvalitní a rychlou regeneraci.

POMOCNÍK PŘI SPORTU

Tím jsou produkty molekulární vodík RealH2, Hydrogen Power a Magna RealH2, které splňují podmínku oficiální dopingové kontroly i podpory zdraví sportovce.

Produkty jsou schváleny pro využití ve sportu antidopingovou laboratoří mezinárodní německé společnosti WESSLING na základě výsledků antidopingového testu.

MOLEKULÁRNÍ VODÍK


alkalizuje a hydratuje buňky v těle, dodává tělu energii
zefektivňuje trénink
zvyšuje výkonnost a koordinaci ve sportu
snižuje obsah laktátu ve svalech a odstraňuje únavu
urychluje regeneraci
upevňuje zdraví a redukuje záněty


výhodně online objednávkou

PRODUKTY


RealH2 Active Hydrogen Power

Molekulární vodík v tabletové formě pro vnitřní použití

Revoluční produkt obsahující molekulární vodík, jehož aktivní molekuly plynného vodíku jsou přichyceny v speciálně navržené potravinářské biopolymetrické matrici a jako takové jsou stabilní v práškové formě. Tato speciální forma je registrována jako produkt RealH2 a vyrábí se ve formě tablety vhodné ke konzumaci, která umožňuje postupné uvolňování vodíku během trávení (pomalé uvolňování), což umožňuje kompletní využití této prospěšné molekuly.

RealH2 je certifikovný produkt vyráběný v Srbsku, který je registrován v EU databázi vedené ministerstvem zdravotnictví. Je to silný a zdravý antioxidační systém (založený na "aktivní vodíkové molekule").

Tablety RealH2 jsou výživovým doplňkem stravy určeným ke zvýšení odolnosti našeho těla proti stresu, k uvolnění po fyzické a duševní námaze, zlepšení celkové kondice, zpomalují proces stárnutí a mají pozitivní vliv na pokožku.

Balení obsahuje 90 tablet

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 1-3 tablety třikrát denně, zapít dostatečným množstvím vody. 

Tato forma umožňuje postupné uvolňování vodíku během trávení (pomalé uvolňování), což zajišťuje kompletní využití této prospěšné molekuly ve vašem těle. RealH2 je certifikovný produkt vyráběný v Srbsku, exklusivně pro společnost H2 World Health & Beauty Company s.r.o.

HydroGEN POWER

Molekulární vodík v tabletové formě pro vnější použití k rozpuštění ve vodě hlavně na obklady a koupele, pro zlepšení funkce kloubů, svalů, úponů a podpora při zahlazování jizev, drobných ran a vrásek, regenerace, hydratace a omlazení pleti.


HydroGEN POWER je nová unikátní redoxní směs aktivního hořčíku a dalších složek, speciálně navržená a sestavená tak, aby uvolňovala molekulární vodík ve větší koncentraci. Tato směs spouští celou řadu zásadních pozitivních účinků na náš organismus a naše zdraví a krásu.

HydroGEN Power je novým nadčasovým produktem, vyráběným v Kanadě, který chrání naše buňky před škodlivým působením volných radikálů, navozuje rovnovážný stav organismu, dodává energii, zlepšuje zásobování jednotlivých buněk, tkání, orgánů a celého organismu kyslíkem a nutrienty, což jednoznačně vede ke zlepšení zdravotního stavu a celkové kondice a regenerace organismu a zpomalení stárnutí. Využívá se i lokálnímu působení na bolestivé klouby, svaly a úpony.

Volné radikály, zejména kyslíkové - vlastně životadárný kyslík, obecně způsobují, kromě mnoha často fatálních onemocnění, především stárnutí a degenerativní změny celého organismu. Proto je velice důležité pravidelně používat produkt HydroGEN Power, který z jedinečné redoxní směsi aktivního hořčíku a dalších látek dokáže uvolňovat pro naše tělo mimořádně důležitý nejsilnější selektivní antioxidant - molekulární vodík.

HydroGEN Power produkuje množství 4 ppm molekulárního vodíku z jedné tablety. 

HydroGEN POWER 4ppm - jsou univerzální rozpustné vodíkové tablety nové generace vyrobeny na základě mnohaletého výzkumu v Kanadě exklusivně pro H2 World Health & Beauty Company s.r.o., která tento produkt distribuuje do celého světa.

Balení obsahuje 90 tablet

Složení: Malic Acid, D-Glucose, Magnesium powder, Aqua, Sodium Stearyl Fumarate, Fumaric acid

Tyto rozpustné tablety obsahují unikátní redoxní směs aktivního hořčíku a dalších složek, speciálně navržených a sestavených tak, aby uvolňovaly molekulární vodík do vody v mnohem větší koncentraci.

Jsou v USA registrovány a schváleny u organizace FDA (Food and Drug Administration) jako jediné vhodné a bezpečné tablety k výrobě vodíkové vody.

Předchůdcem aktivní redoxní směsi obsažené v produktu HydroGEN Power pro uvolňování molekulárního vodíku je aktivní redoxní směs, kterou navrhl, a vytvořil Prof. Dušan Miljkovič, původem ze Srbska, (díky jeho objevům "Mekky výzkumu molekulárního vodíku"), který nyní dlouhodobě žije v USA.


Magna RealH2 

osvěžující vodíkový nápoj s vitamínem C, hořčíkem a vlákninou, bez konzervantů, škrobů a lepku

Produkt Magna Real H2 je postaven na stejném základě produktu RealH2, což je nová revoluční technologie profesora Dušana Miljkoviče, kdy aktivní molekuly plynného vodíku jsou přichyceny ve speciálně navržené potravinářské biopolymetrické matrici a jako takové jsou stabilní ve formě tablet a prášku.

Prášková směs Magna RealH2 se rozpouští ve 2 až 3 dcl teplé nebo vlažné vody a používá se jako vodíkový nápoj obohacený navíc o hořčík, vlákninu a vitamín C. Vodík se v těle postupně uvolňuje, takže spolu s vitamínem C a hořčíkem posiluje výrazně organismus a má velmi lahodnou citronovou příchuť.

MAGNA REALH2 - doplněk stravy - 30 sáčků
DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 2 sáčky denně
NÁVOD K PŘÍPRAVĚ: Rozpusťte jeden sáček ve 2 dl vody a promíchejte.
UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené dávkování! Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Neužívejte, pokud jste přecitlivělí nebo alergičtí na jakékoli uvedené složky. Nevhodné pro děti do 3 let a těhotné nebo kojící ženy. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Nepoužívejte, pokud je obal porušen.
SKLADOVÁNÍ: Uchovávejte na chladném a suchém místě při teplotě do 25°C.
SLOŽENÍ (1 sáček - 5,8 g): hořčík [oxid hořečnatý 301 mg] 181 mg (48,25% DDD*), vitamín C 100 mg (125% DDD*), Molekulární Vodík® 1 mg (DDD**), xylitol 3000 mg, kyselina citronová 1529 mg, maltodextrin 360 mg, xanthanová guma 240 mg, přírodní aroma 200 mg
DDD* - doporučená denní dávka
DDD** - doporučená denní dávka nebyla stanovena


Moderní vodíkové láhve a konvice 

na výrobu čisté vody 

Láhve i konvice na výrobu vody obohacené o Molekulární Vodík® ji mění v opravdovou tekutinu života. Výzkumné studie prokazují jasné pozitivní účinky Molekulárního Vodíku® na lidský organismus. Láhev produkuje vodíkovou vodu a odděluje z vody kyslík, chlor a ozón. Vodíková voda je velmi silným pomocníkem na cestě ke zdraví a vitalitě.

Dodáváme láhve o objemu 250 ml nebo 400 ml v různých barevných provedeních.

Obsahem balení láhve je generátor molekulárního vodíku, láhev, uživatelská příručka, kabel USB, zdroj pro nabíjení

materiál: sklo, ABS plast (neobsahuje bisfenol A), nerez, titan, platina
elektrolytické destičky jsou vyráběny v Jižní Korei, PEM membrána se vyrábí v USA ostatní komponenty v Číně. Jde o certifikované výrobky.

U vodíkové láhve trvá proces 5 nebo 7 minut. Výrobce uvádí, že za tuto dobu dosáhnete hodnoty ORP (oxidačně redukční potenciál) od - 450 mV do - 650 mV a koncentraci molekulárního vodíku od 0,8 do 1,6 ppm. Vypijte vodu ihned, nejdéle však do 10 minut od ukončení procesu. Molekulární vodík časem vyprchává.


Pro vyšší koncentraci molekulárního vodíku pro celou rodinu dodáváme konvici o objemu 1500 ml

.U vodíkové konvice trvá proces 15 minut. Dalších 45 minut probíhá udržovací cyklus, který zajišťuje, že koncentrace vodíku po tuto dobu v konvici vydrží. Za 15 minut dosáhnete při plném objemu hodnoty ORP (oxidačně redukční potenciál) od - 450 mV do - 650 mV a koncentraci molekulárního vodíku od 0,8 do 1,6 ppm. Hodnoty závisí na kvalitě vody a množství, které do konvice nalijete. Zařízení neobsahuje baterii, ale je napájeno bezdrátově napájecí základnou.

Pro láhve i konvici lze použít kvalitní pitnou vodu, upravenou vodu, vodu upravenou reverzní osmózou. Designová vodíková láhev je výborný parťák pro sportovní aktivity, naopak vodíková konvice je určena pro rodinné využití.

Technologie výroby vodíkových lahví i konvice používá vylepšenou technologii SPE (Solid poly electrolytic) a membránu PEM (Proton exchange membrane).
Výhodou této technologie je, že dokáže vyrobit vyšší koncentraci molekulárního vodíku a navíc odděluje z vody kyslík, volný chlór a ozon.

Láhve i konvice splňují směrnici 2011/65/EU RoHS (Rescriction of Hazardeous Substances). Při dovozu je dodržováno nařízení ES č.1907/2006 neboli REACH o registraci, hodnocení, povolování a omezování chemických látek. 

Podrobné popisy jednotlivých produktů jsou popsány v objednávkovém formuláři.


Vodíkový inhalátor 

Jedná se o generátor čisté směsi vodíku a kyslíku používá nejpokrokovější vodíkovou technologii na světě, využívající elektrolyt na bázi pevného polymeru (SPE) a používá titanové elektrody s čistou vodou jako elektrolyt. 

Vodíkový inhalátor je jediný v České republice a je určen nejen pro domácí péči, ale také pro lázeňská, sportovní a jiná specializovaná zařízení.Účinky, výhody a zkušenosti si poslechněte ve videu níže. 


Vodíkový inhalátor - Inhalační přístroj s Molekulárním Vodíkem® H2 - 300 - MHC

Koncentrace vodíku: 99,999% (nelze kombinovat oba plyny)

Koncentrace kyslíku: 99,9% (nelze kombinovat oba plyny)

Míra produkce plynu: přes 300 ml/min

Technologie: MEA/PEM

Životnost zařízení: přes 5.000 hodin

Napájení: 100~220V±10% 50Hz-60Hz

Rozměry D * Š * V: 260 * 260 * 280 mm

Hmotnost: 5,9 kg

Záruka: 2 roky

Certifikace: CE

Servisní podpora: ano

Způsob využití: lázeňská, sportovní a jiná specializovaná zařízení / domácí péče Nakoupit produkty se slevou můžete online.

Chcete vodíkové produkty vyzkoušet za výhodnější cenu?

Kontaktujte mne.

VYUŽITÍ

Inspirujte se, vhodné pro všechny sporty.

ZKUŠENOSTI a REFERENCE

Podívejte se na nejnovější zkušenosti a reference o molekulárním vodíku.